Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=Zh5yxSuI6Ic Hg masz jest tu cos o jp? rap trzeba rozumiec a nie aby słyszec same złe rzeczy... Posłuchaj i próbuj zrozumiec tekst tak jak probujesz zrozumiec wiersze... Rap jest jak poezja tylko trzeba umiec ja zrozumiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisariat powinien być całodobowy na takie miasto... Nie wiem kto to wymyślił,ale pomysł do bani. Zanim przyjedzie policja z Opola to powodzenia życzę.. Mnie takie "wypadki" nie dziwią gówniarze czują się bezkarni ... Cieszę się aby,że nie mam dzieci bo bałabym się je puścić nawet na plac zabaw same ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nierozumiem tego.Po\iotr chodzil ze mną do szkoły w gimnazjum ,a teraz.....To straszne!Nasza poniatowska policja.Biedna rodzina!Powinni im dać dorzywocie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr Dacka oraz Dawid rosinski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weronika napisał:
Nierozumiem tego.Po\iotr chodzil ze mną do szkoły w gimnazjum ,a teraz.....To straszne!Nasza poniatowska policja.Biedna rodzina!Powinni im dać dorzywocie!!!!
Komu? Rodzinie śmiertelnie pobitego Piotra O? Eh! Tak pisze polska młodzież :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć za śmierć k urwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo juz kiedy i o której bedzie pogrzeb. jak ktoś wie to niech napisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kretyna o nicku oby kiedys ktos mial powod zeby tobie cos takiego zrobic.takie deb***e jak ty chodza po ziemi.a biedny chlopak nie zyje.to sie nazywa sprawiedliwosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak można coś takiego zrobic koledze...Co to kur** za deb***e!! czy nikt ich rozumu nie nauczy... Kawał sukinsynów i tyle!!! Nie wiem czy to ci których ujawniacie bo mnie tam nie było ale gdy bym była na miejscu tych którzy to zrobili to nie mogła bym żyć z wyrzutami sumienia po takiej rzeczy... i już dawno bym sobie coś zrobiła... nie chce też godzić tu w rodziców ale często takie zachowania poprostu wychodzą z domu... więc sory bardzo ale rodzice też powinni wiedzieć jak wychowywać dzieci a nie od gówniarzy im na wszystko pozwalać... Dla mnie to paranoja, może od razu niech im od niemowlaka kupią dres i baysball i niech chodzą biją ludzi po ulicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małe miasto a takie rzeczy?? kurw* deb*** jeden z drugim zabili chłopaka za co ?? w pierdlu was ładnie wycwelą za to, ładnie Piortek wyszedłeś na zdjęciu powiem ci Dawid że ty też. powodzenia za kratami śmiecie społeczne. SERDECZNIE WSPÓŁCZUJĘ RODZICOM I BRACIOM [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKUR....NÓW W KAMIENIOŁOMY DOŻYWOCIE TAKIM CHAMOM I ZADNEJ LITOŚCI NIECH NADSTAWIAJĄ TERAZ DUPY NA SEX CWELE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kama napisał:
Podać ich pełne nazwiska, żeby jak wyjdą z więzienia każdy mieszkaniec Poniatowej mógł podejść i napluć im w twarz za to że pozbawili życia tak młodego człowieka, powinni jeszcze zorganizować im spotkanie z matką chłopaka, niech spojrzą w oczy kobiety, której zabili dziecko w tak bestialski sposób.Jesteście NIKIM
świetny komentarz.. napluć im w twarz świnie jedne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak te wszystkie to są takie śmiecie społeczne że o jejku nikt nie zasługuje na to żeby pobić kogoś do śmierci wam sie coś w łeb zrobiło szatan to ciota i cwel bo jakby coś to by sam nie dał rady to samo laxa i kapota nie wspomne. wszyscy bardzo mądrzy inteligentni błyskotliwi a teraz kto ma pocieszać rodzine to syn ioch był i brat moljego dobrego kolegi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarek napisał:
Burmistrz do dymisji !!! Nie miałem nic do niej, wyjechałem na studia, myślałem, że przemoc i narkomania tam zniknęły. Widzę jednak, że od lat tam nic się nie zmieniło. A myślałem że wrócę do pwa. Nie mam teraz najmniejszej ochoty. Uważam, że pani Stefanek powinna podać się do dymisji, skoro od lat nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa w mieście. Nie da się rozwijać miasta, jeśli nie będzie w nim można bezpiecznie żyć.
TO SAM ku*** ZAPEWNIJ IDIOTO BEZPIECZEŃSTWO TO POGADAMY DOBRA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie nic juz w tym miescie nie zdziwi... Jak sa rzeczy ktore sie wam fizjologom nie sniły To zapraszam Do P-wa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku lat mieszkam w Warszawie, ale pochodzę właśnie z Poniatowej. Kiedyś było to spokojne i bezpieczne miasteczko. Oczywiście jak wszędzie zdarzały się różnego rodzaju wybryki, ale mając 16 lat bez problemu i bez obaw można było przemierzać miasto wzdłuż i wszerz o każdej porze dnia i nocy. Te czasy jednak się zmieniły... Brak perspektyw, żulernia, menelstwo, brak poszanowania dla wszelkiej świętości, brak szacunku dla drugiego człowieka, patologia potęgująca się z pokolenia na pokolenie, zdegenerowana młodzież, powszechna narkomania i pijaństwo, popularność i "zajebistość" mierzona stopniem agresywności. Dzisiaj, a w zasadzie już od kilku lat, kiedy odwiedzam rodzinne miasto, strach wyjść wieczorem na ulice. Wszędzie grupy pałętających się, agresywnych, młodych wyrostków, prawdopodobnie lub z pewnością znarkotyzowanych, na których wystarczy "nie tak" spojrzeć, by wzbudzić ich agresję. I nie ma znaczenia, że oni mają po 15 lat, a Ty 25, 30 czy 50. W grupie czują się potężni i bezkarni. Bezradna, tchórzliwa i mało konsekwentna policja, która boi się wieczorami wejść do parku, bo zostanie obrzucana butelkami. Narkotyki dostępne bardziej niż chleb, pomimo kilku piekarni w mieście. Powstające jeden obok drugiego sklepy monopolowe. Brak jakichkolwiek autorytetów. Zupełna demoralizacja. Sodoma i Gomora. Oto obraz dzisiejszej poniatowskiej rzeczywistości. A kara dla oprawców? Podobno grozi im 10 lat ...podobno. Chyba nie ma tutaj nikogo naiwnego, kto łudzi się, że tyle dostaną. Zapewne sąd skarze ich na wyrok w zawieszeniu ..no bo wcześniej nie karani, ..no bo jeszcze młodzi i "mają szansę" na poprawę. Jeżeli nie pójdą siedzieć - poczują się bezkarni i do tego jeszcze jaki respekt i postrach na mieście. Pójdą siedzieć - dostaną 5 lat, wyjdą po 2 za dobre sprawowanie, respekt i postrach na mieście jeszcze większy, większa demoralizacja, większe poczucie "zajebistości". Jakie rozwiązanie? Kara śmierci? "Oko za oko, ząb za ząb"? Tak byłoby chyba najsprawiedliwiej. A jeżeli nie, to przynajmniej dożywocie, codzienna dieta w postaci szklanki wody i trzech kromek chleba, na które w dodatku sami będą musieli zapracować. Dodatkowo, ciężka praca na rzecz alimentów dla rodziny ofiary lub na jakiś charytatywny fundusz społeczny. Ale niestety - taki wariant w Polsce jest nie możliwy - w państwie dla bandziorów opiekuńczym. Dostaną ciepłą celę, ciepły kocyk, ciepły obiadek, telewizję kablową. A za te wszystkie wygody dla tego marginesu społecznego będziemy musieli zapłacić my - ja, Ty i wszyscy uczciwi, domagający się sprawiedliwości obywatele. 0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=JinB7-ATRQU[/media] Stary kawałek.. ale jaki jaki aktualny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po h.... im ten monitoring...?!co za władze w tej Poniatowej.....ośmieszanie działań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fmp esecomy napisał:
PEŁNOLETNI TO NA PEWNO , TAM NAPISANE JEST ZE ABSOLWENCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ
To jest żałosne, i was w życiu mogło spotkac cos takiego. Jesteście poje***i! To chore życczyc tak tym chłopakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem powinno być "Śmierć za śmierć" wiem że jeśli tak by było to byśmy się upodobnili do tych ludzi co zrobili Dżo-Dżu ale rozumiem takich ludzi jeśli ktoś coś do kogoś ma to niech da w ryj ziomek się połozy da mu raz czy dwa skopa i odejdzie bo ta osoba która leży już nie może i nie chcę. A nawet jeśli cie prowokuje to ku*** pomyśl ja tam mieszkam w Poniatowej i znam ludzi większość to w grupie kozaki a sami to ..... ;] więc niech wypuszczą tego szatana i laxe i na główny ich dadzą to już sie skończą te rozmowy, bo w wiezieniu wyjdą chyba że albo sumienie ich nie zgryzie lub ktoś inny ... , nic nie wróci czasu ale żebym wiedział że jak bd miał dzieci to żeby takie ku*** nie chodziły po mieście bo jak bym wiedział za kilka lat że przechodzę koło nich to ku*** ich już nie ma !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...